Стратегічна єдність - Інновації - Швидкість

Цінності сім'ї МАЙ

Талановиты люди

Сім’ю МАЙ створюють талановиті, а отже компетентні, віддані та результативні співробітники, які вміють задовольняти не тільки сьогоднішні, але й завтрашні очікування споживачів та клієнтів. Розвиток талантів – це важлива частина корпоративної культури МАЙ.

Співробітники МАЙ сповнені енергії, ініціативи і завжди готові активно проявляти себе. Вони цінують веселу й трохи незвичайну атмосферу. Наші співробітники є певною мірою стриманими людьми, проте вони ніколи не стануть мовчати, якщо можна віднайти чи запропонувати краще рішення. Вони люблять швидкі та сміливі інновації, якими приємно дивують споживачів і клієнтів, намагаються створити атмосферу творчості й зануреності у процес, яка дає поштовх позитивним змінам й новаторству, віддають перевагу творчому й нешаблонному мисленню.

Наші співробітники впевнені у своїх силах, самостійні і рішучі. Вони самі планують складні задачі і не бояться їх виконувати. Якщо ж в них щось не склалося - не біда, колег завжди готові прийти на допомогу будь-кому.

В першу чергу, ми працюємо для споживачів, хочемо зробити їх максимально щасливими, саме тому ми проти бюрократичних обмежень і офіційного стилю, який стримує інновації та заважає творчо мислити. Позитивний командний дух та дружня родинна атмосфера є запорукою нашого успіху. Будьте впевнені у своїх силах, і ви легко увійдете до нашої команди, яка з радістю прийме нового гравця до своїх лав.

Етика високих досягнень

В МАЙ цінуються найголовніші і зрозумілі для всіх етичні принципи – це довіра, повага, чесність, відкритість і відповідальність. Вони для нас не менш важливі, ніж формальні правила і закони. Будь-яке рішення, котре ми приймаємо в бізнесі, ґрунтується на цих етичних принципах.

Ми - прозора компанія, в якої все чітко і відкрито. Співробітники МАЙ віддані не тільки своїм безпосереднім задачам, але спільним бізнес-цілям всієї Компанії. Кращі таланти МАЙ – доволі скромні люди, вони знають собі ціну і не намагаються вихвалятися власними успіхами. Будь-які досягнення – це результат роботи спільних зусиль усієї команди, ми всі знаємо і розділяємо це.

Високий рівень довіри дозволяє нам досягати найбільш амбіційні цілі, оскільки довіра – найважливіший економічний ресурс. Повага до гідності кожного співробітника МАЙ, без будь-яких виключень, принципово важлива для нашої корпоративної культури. Стратегія різноманіття дозволяє враховувати думку кожного співробітника, що робить нас набагато сильнішими, оскільки разом ми розумніші, ніж кожен з нас.

Чесність дозволяє нам дивитися правді в очі, якою б суворою вона не була, завдяки цьому МАЙ дуже швидко рухається вперед, бо чесність – найкраща політика. Високий рівень відкритості МАЙ веде до високого рівня відповідальності, без якої неможливо досягнути амбіційних бізнес-цілей.Унікальна бездоганна якість

Споживачі і клієнти МАЙ відчувають, що їх люблять, а спілкування з нами піднімає їм настрій. Продукція, яку ми випускаємо, дарує споживачам і клієнтам радість та щастя. А щира посмішка й привітність співробітників МАЙ справді створюють чудеса. Ми перевершуємо очікування клієнтів, пропонуючи їм відмінне обслуговування. Наша продукція і бренди унікальні і прекрасні. Ось чому споживачі і клієнти завжди повертаються до нас і рекомендують нашу продукцію своїм близьким, рідним, друзям і колегам.

Гарні результати є наслідком якісних процесів, які постійно вдосконалюються співробітниками МАЙ. Задля цього вони впроваджують інновації, які дозволяють досягати більш високих результатів з найменшими витратами. Причини, які заважають досягати цілей бізнес-плану, ми завжди усуваємо так, щоб вони ніколи не виникали знову. Накопичуючи подібний досвід, ми формуємо систему управління знаннями МАЙ.

Корпоративна стратегія МАЙ орієнтована на маркетинг, оскільки маркетинг – це і є бізнес, а бізнес – це маркетинг. Всі наші співробітники теж працюють на маркетинг, який в свою чергу працює на споживача і партнерів МАЙ. Якість організації МАЙ є фактором, який визначає наш спільний успіх.

Стратегічна єдність, розвиток талантів и швидкість інновацій – це ключові організаційні здатності, що відрізняють МАЙ від інших компаній.

Швидке зростання

Постійне зростання продажів дозволяє МАЙ отримувати все більше ресурсів для задоволення споживачів, обслуговування ринків і збільшення потенціалу співробітництва з нашими бізнес-партнерами. Наші таланти розуміють – чим вище рівень продажів, тим більше в МАЙ виникає можливостей на ринку, тим сильніше буде наша організація і кожен її співробітник.

Зростання прибутку є ключовим показником фінансової ефективності комерційної діяльності МАЙ. Всі зусилля наших співробітників направлені на отримання прибутку, бо він необхідний МАЙ для інвестицій в розширення виробництва і дистрибуції, збільшення масштабу маркетингових комунікацій і розробки нових товарів та послуг.

Сила наших брендів відображає здатність МАЙ задовольняти потреби споживачів і клієнтів краще, ніж це роблять конкуренти, і з більшим прибутком. Команда МАЙ націлена на те, щоб її бренди були найвідомішими, найунікальнішими й найдосконалішими. Високий ступінь лояльності споживачів до наших брендів дозволяє їм займати перші позиції в своїх категоріях, що, в свою чергу, гарантує високий рівень продажів та прибутку МАЙ.

Ми визначаємо і передбачаємо бажання споживачів і клієнтів, щоб приємно їх дивувати. Ми сміливі й рішучі, ми виділяємося і відрізняємося від інших. Співробітники МАЙ не можуть дозволити собі пливти за течією, їм необхідно завжди бути на крок попереду.