Стратегічна єдність - Інновації - Швидкість

Профіль компанії

ТОВ «Компанія Май Україна» - маркетинг-орієнтована інноваційна компанія, яка успішно розвивається на ринку чаю вже 19 років. Продукція «Компанії Май Україна» представлена чайними брендами «Майский», «Лісма», «Curtis» та «Richard», які неодноразово були нагороджені найвищими нагородами на міжнародних конкурсах. Наш чай зібраний на кращих плантація світу (Цейлон, Індія, Китай, Кенія, В’єтнам) та відрізняється оригінальними рецептурами, розробленими власними титестерами. Висока якість продукції підтверджена незалежним центром споживацьких експертиз, а також медалями, отриманими в рамках дегустаційних конкурсів. Компанія має виробничо-логістичний комплекс в м. Обухів (Київська обл.) загальною площею більше 9500 кв. метрів. Він обладнаний найновішими європейськими та японськими технологіями, необхідними для виробництва чаю, а також має потужну систему дистрибуції, що охоплює всі регіони України. Система менеджменту якості сертифікована в 2007 році. Серед торгових партнерів – провідні мережеві міжнародні (METRO Group, Auchan) та національні ритейлери (АТБ, Fozzy Group), а також мережі ресторанів (McDonald's).

Наша головна компетенція – виробництво високоякісного чаю за міжнародними стандартами, ми прагнемо максимально відповідати запитам, побажанням та смакам найбільш вимогливих споживачів на ринку чаю. Ми віримо, що висока якість наших продуктів, якість пакувальних матеріалів, які ми використовуємо, напряму пов’язана з партнерськими відносинами з нашими постачальниками і багатолітньою історією співпраці з ними. Ми розробляємо унікальні рецептури купажів чаю, використовуючи досвід і знання, отримані на практиці.

«Компанія Май Україна» ефективно використовує ринкові можливості у важливих галузях економіки, розвиваючи прибутковий та стабільний бізнес, створюючи благо для споживачів, акціонерів, співробітників, партнерів та суспільства.